Overzicht Mexico rondreizen van Djoser

Rondreis Mexico & Guatemala

Op deze 24-daagse rondreis ontdek je de hoogtepunten van Mexico en Guatemala. Op de weg  van  Mexico-Stad naar Yucatan zien we de belangrijkste overblijfselen van de mayacultuur. Maar ook de indrukwekkende tempels van Copan, Palenque, Tikal en Chitzen Itza bewijzen van een rijk verleden. Je kan de kleurrijke markten in San Cristobal en Chichicastenango bezoeken waar je de lokale bevolking tegenkomt. We sluiten de reis af met enkele dagen heerlijk ontspannen aan het strand bij Playa del Carmen.

Mexico is ook alleen te bezoeken op een 16-daagse rondreis.

Reviews Mexico reizen

Gemiddelde beoordeling: 8,7

  • Ik vond de reis uitermate interessant omdat het de mogelijkheid bood de vele aspecten van verschillende delen, steden en bevolkingsgroepen van zowel Mexico als Guatemala te bekijken. Daar ik vele jaren in Spanje heb gewoond kon ik ook met de bevolking communiceren. Zo werd het nog leuker !!

    10,0

    Rondreis Mexico, Guatemala & Honduras, 24 dagen

  • De reis geeft een compleet beeld van Mexico en Guatamala. Vooral Guatamala heeft ons positief verrast! Daar zijn we bij mooie plekjes in de natuur geweest. Mexico bestaat vooral uit het bezoeken van plaatsen en opgravingen. Wel lange reisdagen. Al met al een complete reis met goede reisbegeleiding.

    7,0

    Rondreis Mexico, Guatemala & Honduras, 24 dagen

  • Een erg mooie maar intense reis. 24 dagen is iets te kort om optimaal te kunnen genieten van alle prachtige ruïnes en schitterende natuur. Vanwege een grensblokkade viel Honduras uit. Daardoor gelukkig iets meer tijd om per boot van Rio Dulce naar Livingston te gaan. Genieten.

    10,0

    Rondreis Mexico, Guatemala & Honduras, 24 dagen

  • Goede reisleiding. Soms wel lange reisdagen maar daardoor veel gezien. Mooie landen om te bezoeken.

    8,0

    Rondreis Mexico, Guatemala & Honduras, 24 dagen

Boek en reis met zekerheid

  • ANVR- en SGR garantie
  • 100% terugbetaling bij annulering
  • 24/7 hulp en bijstand, ook bij repatriëring
  • Goede lokale vertegenwoordiging
  • Vervoer met eigen bus en gerenommeerde luchtvaartmaatschappijen
  • Nederlandse reisbegeleiding bij meeste reizen
  • Veel individuele vrijheid met comfort en veiligheid van groepsreis
  • Meer dan 35 jaar ervaring

Reisblog Mexico

Bekijk alle reisblogs over Mexico