Tel: 09 223 00 69

06-82071250

Brochure aanvragen

Overzicht China en Tibet rondreizen van Djoser

Vakantie China & Tibet

Op vakantie in China bezoek je o.a. Beijing, Xian, Chengdu, Yangshuo en Hongkong. China biedt van noord tot zuid een scala aan culturele en natuurlijke bezienswaardigheden. Het bezoek aan De Grote Muur en het terracottaleger in Xian zijn tijdens alle vakanties inbegrepen. Ook is een combinatiereis met Tibet mogelijk, evenals een wandelreis langs én over de Grote Muur, een fietsreis in Zuid-China en een vakantie voor gezinnen met Djoser Junior.

Reviews China en Tibet reizen

Gemiddelde beoordeling: 8,9

  • Zojuist teruggekeerd van de dertigdaagse reis uit China, Tibet en Hongkong. Een reis met heel veel hoogtepunten; niet alleen letterlijk ( Lhasa ), maar veel andere toppers. Een indrukwekkende reis, behoorlijk intensief maar zeer de moeite waard. Een reis waarvan ik nog heel lang nageniet.

    10,0

    Rondreis China & Tibet, 30 dagen

  • De reis was prachtig met een reisbegeleider die alles goed regelde. Vele hoogtepunten. Er zijn enkele onderdelen die minder positief zijn. Zo is de reis per nachttrein een zeer slechte ervaring. Verder zijn vele toegangskaarten voor ouderen gratis of halve prijs, maar dat komt er niet uit.

    8,0

    Rondreis China, 24 dagen

  • Wat een reis, beste van China gezien met een leuke groep en fijne reisleider. Volgend jaar weer met Djoser!

    10,0

    Rondreis China, 18 dagen

  • Prachtig, zeer intensief programma. Helaas vanwege hoogteklachten niet van Llhasa door kunnen reizen naar de Himalaya. Perfect door Geert Jan en Djoser geregelde vervroegde tocht naar Kathmandu. Dank voor de begeleiding, dat was de reden om georganiseerd te reizen, hele goede keuze geweest

    9,0

    Van Beijing naar Delhi, 30 dagen

  • Mooi programma; afwisselend; interessant. Doeltreffend begeleider; vriendelijk, attent.

    9,0

    Rondreis Oost-China, 18 dagen

Boek en reis met zekerheid

  • ANVR- en SGR garantie
  • Dekking Calamiteitenfonds
  • 100% terugbetaling bij annulering
  • 24/7 hulp en bijstand, ook bij repatriëring
  • Meer dan 40 jaar ervaring
  • Goede lokale vertegenwoordiging
  • Gerenommeerde luchtvaart- maatschappijen en vliegvelden
  • Nederlandse reisbegeleiding bij meeste reizen
  • Veel individuele vrijheid met comfort en veiligheid van groepsreis