Tel: - 09 223 00 69

06-82071250

Brochure aanvragen

Overzicht Thailand & Laos rondreizen van Djoser

Vakantie Thailand & Laos

Op vakantie in Thailand bezoek je o.a. Bangkok, River Kwai, Ayutthaya, Chiang Mai, Koh Chang of Koh Samed. Combineer de intrigerende hoofdstad Bangkok, de mooie natuur bij de ‘River Kwai’, de tempels van de oude hoofdsteden Ayutthaya en Sukothai. Tijdens een langere vakantie maak je een trekking in de heuvels rond Chiang Mai. De vakanties eindigen op het strand van de eilanden Koh Chang of Koh Samed. Ook Zuid-Thailand reis of combinatie met Laos mogelijk.


Reviews Thailand & Laos reizen

Gemiddelde beoordeling: 8,8

  • Onze 1e groepsreis en naar Thailand. Een goede combinatie van cultuur, natuur, zee, vriendelijke mensen. Dat in combinatie met onze locale gids Rashi die ons super begeleid heeft en veel verteld over het land. En dan de groep! Belgen en Nederlanders. Zo ontzettend veel plezier gehad met zn allen.

    10,0

    Rondreis Thailand, 21 dagen

  • Het was een fantastische reis met verrassend veel leuke activiteiten en leuke mensen. De gids en zijn assistent hadden alles top geregeld. We hebben nergens hoeven wachten. Een klein verbeterpunt zou het Engels spreken van de gids zijn, alhoewel wij uiteindelijk alles hebben begrepen deze reis.

    9,0

    Rondreis Thailand, 15 dagen

  • In een woord, geweldig. Ik was erg onder indruk van Thailand. We hadden een geweldige groep maar niet te vergeten wat een geweldige reisleider. De reisleider deed er alles aan om het ons naar de zin te maken. Ook de diversiteit aan optionele excursies waren meer dan geweldig. Djoser is great.

    8,0

    Rondreis Thailand Noord & Zuid, 21 dagen

  • Mooie route. Mooie, bijzondere landen. Goed gezelschap. Leuke activiteiten. Alles prima geregeld. Het leek wel vakantie!

    8,0

    Rondreis Thailand, Laos & Cambodja, 22 dagen

  • Mooie afwisselende reis door oost Azië. Met steden, tempels, natuur en shopping malls. Vooral het minder bekende gebied in oost China is de moeite waard.

    8,0

    Van Bangkok naar Beijing, 27 dagen

Boek en reis met zekerheid

  • ANVR- en SGR garantie
  • Dekking Calamiteitenfonds
  • 100% terugbetaling bij annulering
  • 24/7 hulp en bijstand, ook bij repatriëring
  • Meer dan 40 jaar ervaring
  • Goede lokale vertegenwoordiging
  • Gerenommeerde luchtvaart- maatschappijen en vliegvelden
  • Nederlandse reisbegeleiding bij meeste reizen
  • Veel individuele vrijheid met comfort en veiligheid van groepsreis